Spotkanie blogerek kulinarnych Trójmiasta

Dziewczyny z Trójmiejskiej Solniczki wraz z Restauracją Coco zorganizowały spotkanie blogerek kulinarnych z Trójmiasta. To moje pierwsze, ale mam cichą nadzieję, że nie ostatnie spotkanie. Było bardzo sympatycznie. Serdecznie dziękuję za zaproszenie. 


Poczęstowano nas daniami z przyszłego menu wegetariańskiego restauracji. Przyznam, że nie wszystko przypadło mi do gustu, ale cóż... nigdy nie dogodzi się każdemu. Niewątpliwie prym wiodło carpaccio z buraków, smakowało z pewnością większości.
Było pyszne danie tajskie przygotowane podczas spotkania przez kucharza Coco restaurant. Warzywa, liście kaffiru, kwiat lawendy, sól himalajska, podlane mlekiem kokosowym i tu moje zaskoczenie, sos z dodatkiem masła orzechowego. Takiego połączenie nie spotkałam wcześniej, ale z całą pewnością wypróbuję w swojej kuchni, ponieważ bardzo mi smakowało.
Pod koniec spotkania, podzielone na grupy przygotowałyśmy pyszne desery, z przyniesionych produktów. Zdrowych oczywiście. To moja grupa i nasze owoce pod pyszną kruszonką. 


oraz pozostałe dziewczyny i ich desery...
Do zobaczenia
Ściskam Ilona

Etykiety: