Kawa mrożona


kawa mrożona, napoje chłodzące, napoje na upały, kawa, herbata, czekolada


Boskie upały, więc czas na wszelakie napoje chłodzące. Przeróżne lemoniady, soki, drinki, kawy czy herbaty, wszystko można prawie zrobić w wersji orzeźwiającej, więc myślę, że przez jakiś czas będę podsuwała Wam ciekawe pomysły na orzeźwiające trunki. Zacznę od kawy - bo niestety nałogowcem jestem i uwielbiam ją w każdej postaci i o każdej porze dnia i nocy. Na blogu znajdziecie kilka przepisów na kawę, z całą pewnością będą  się powiększać zasoby tej kategorii. Ale do rzeczy.


Kawa mrożona
Składniki:
Wszystkie składniki wrzucamy do blendera kielichowego i miksujemy. Lód powinien pokruszyć się na drobne kawałki schładzając i ubijając naszą kawę. Gotową przelewamy do wysokich szklanej i podajemy ze słomką, posypując całość startą, gorzką czekoladą.

Pewnie zauważyliście bez na zdjęciu :) Heh tak, tak, zdjęcie zrobione już dawno, ale myślę, że czas najwyższy poczęstować się taką wspaniałością. Jeżeli macie problemy z laktozą, można użyć mleka sojowego, ryżowego lub niską zawartością laktozy

Gorąco zapraszam do śledzenia mojego bloga. Możecie zapisać się do newslettera, dzięki mailom nie przegapicie żadnego chłodzącego przepisu. 
Ściskam Ilona 
Etykiety: , , ,