Bazar Natury
    


   

Piękna pogoda coraz częściej, lato i wakacje coraz bliżej, czas więc ze smakołykami wyjść do ludzi :)
Od 9 maja, co tydzień w sobotę w Gdyni odbywa się impreza plenerowa pod wdzięczną nazwą Bazar Natury. Wystawia się tam Ciuciubabka Cafe, która częstuje obłędnymi słodkościami. Zachęca małych gości do zabawy ze znanym Wszystkim Zielonym Słoniem i babeczkami we wzorki, kolorki i smaczki. Do tego lemoniadka lub kompocik z kolorową słomką <3 Czego chcieć więcej. 
To fantastyczne miejsce, gdzie z całą rodziną bez względu na wiek można spędzić miło czas. Jest trampolina, namioty, huśtawki, dzieciaków nie można wyciągnąć. Są leżaki do wypoczynku, ławki, gdzie można przyjemnie spałaszować, smaczny i naturalny posiłek. Nie ma zbędnej chemii, znudzonych mi n. Jest bardzo wesoło i można poznać fajnych ludzi,
Dzięki Ciuciubabce możecie się tam spotkać ze mną. Na stoisku Ciuciubabki możecie wypróbować słodkości, które znane są Wam ze zdjęć bloga, ale nie tylko :) Tylko tam można posmakować niektórych ciastek i ciasteczek, których nie znajdziecie wśród moich przepisów. Myślę, że nie warto się zastanawiać tylko przyjechać z rodziną, czy przyjaciółmi na Skwerek Arki. Pyszny deser i kawa z widokiem na morze, czego chcieć więcej.O Bazarze Natury możecie poczytać na facebooku - jeżeli chcielibyście się czegoś dowiedzieć, piszcie i pytajcie:) 
Zachęcam również do oglądania mojego profilu na instagramie i facebooku, nie ominą Was żadne ciekawostki z życia Kuchni Ilony :)

Ściskam Ilona ♥

Etykiety: